«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Який строк для прийняття податкового повідомлення

Кількість переглядів4287

ЯКИЙ СТРОК ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ ПОДАТКОВОГО ПОВІДОМЛЕННЯ
Підкажіть, протягом якого часу податківці повинні прийняти податкове повідомлення-рішення, якщо до акту перевірки було подано заперечення?
Відповідь
Якщо відповідь на заперечення до акту перевірки отримано, то податкове повідомлення-рішення повинно бути прийнятим протягом трьох робочих днів, наступних за днем розгляду заперечень і надання (надсилання) такої письмової відповіді (п. 86.8 Податкового кодексу України, далі — ПКУ). Однак у цій нормі йдеться про строки прийняття податкового повідомлення-рішення, а не про строки надсилання його платнику. Але в будь-якому випадку прострочення цього строку не є наслідком автоматичного задоволення ваших заперечень.
Останнє можливе лише в рамках процедури адміністративного оскарження податкового повідомлення-рішення. Зокрема, якщо мотивоване рішення щодо скарги платника не надсилається йому протягом 20-денного строку чи протягом строку, продовженого за рішенням керівника органу ДПС або його заступника. Тоді скарга вважається повністю задоволеною на користь платника від дня, наступного за останнім днем зазначених строків (п. 56.9 ПКУ)1.
___________________
1 Скарга вважається також повністю задоволеною на користь платника, якщо рішення керівника контролюючого органу (або його заступника) про продовження строків її розгляду не було надіслано платнику до закінчення 20-денного строку.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 26.08.2011

Рубрики:

»  Перевірки на підприємстві

»  Юридичні питання

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу