«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Обчислення середньої зарплати: чи потрібно коригувати винагороду за підсумками роботи за рік на коефіцієнт підвищення зарплати

Кількість переглядів2658

ОБЧИСЛЕННЯ СЕРЕДНЬОЇ ЗАРПЛАТИ: ЧИ ПОТРІБНО КОРИГУВАТИ ВИНАГОРОДУ ЗА ПІДСУМКАМИ РОБОТИ ЗА РІК НА КОЕФІЦІЄНТ ПІДВИЩЕННЯ ЗАРПЛАТИ
Обчислення середньої зарплати: чи потрібно коригувати винагороду за підсумками роботи за рік на коефіцієнт підвищення зарплати?
Відповідь
Відповідно до п. 10 Порядку № 100 у випадках підвищення на підприємстві тарифних ставок і посадових окладів як у розрахунковому періоді, так і в періоді, протягом якого за працівником зберігають середній заробіток, зарплату (уключаючи премії та інші виплати, що враховують при обчисленні середнього заробітку) за проміжок часу до підвищення коригують на коефіцієнт їх підвищення.
Винагороду за підсумками роботи за рік відносять до премій і враховують при розрахунку середнього заробітку. Тому її потрібно також коригувати на коефіцієнт підвищення зарплати. При цьому використовують коефіцієнт, який розраховують для місяця нарахування цієї премії.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 22.08.2011

Рубрики:

»  Оплата праці, індексація

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу