«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Як чинити з тими осередками табличної частини податкової накладної, що не підлягають заповненню

Кількість переглядів2394

ЯК ЧИНИТИ З ТИМИ ОСЕРЕДКАМИ ТАБЛИЧНОЇ ЧАСТИНИ ПОДАТКОВОЇ НАКЛАДНОЇ, ЩО НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ЗАПОВНЕННЮ
Як чинити в табличній частині податкової накладної з тими осередками, які не підлягають заповненню: необхідно ставити прочерки (позначку «Х») чи залишати їх порожніми?
Відповідь
Згідно з п. 201.6 Податкового кодексу України податкова накладна є податковим документом. Порядок її заповнення затверджений наказом ДПАУ від 21.12.10 р. № 969 і не уточнює, чи варто прокреслювати (ставити позначку «Х», залишати порожніми) ті осередки табличної частини податкової накладної, що не підлягають заповненню. Зазначимо: раніше, надаючи приклади заповнення податкових накладних (див. «Вісник податкової служби України» № 23 за 2010 р.), фахівці податкового відомства вважали за можливе не заповнювати таких осередків.
Водночас загальні правила заповнення первинних документів припускають обов'язкове прокреслення незаповнюваних рядків (п. 2.11 Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Мінфіну України від 24.05.95 р. № 88).

У відповіді враховано норми законодавства станом на 04.08.2011

Рубрики:

»  ПДВ

»  Звітність (статистична, фінансова та податкова)

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу