«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Чи потрібно в показник графи «працювало в штаті» форми № 1дф уключати зовнішніх сумісників

Кількість переглядів2798

ЧИ ПОТРІБНО В ПОКАЗНИК ГРАФИ «ПРАЦЮВАЛО В ШТАТІ» ФОРМИ № 1ДФ УКЛЮЧАТИ ЗОВНІШНІХ СУМІСНИКІВ
У податковій нам сказали, що в показник графи «Працювало у штаті» форми № 1ДФ необхідно включати також і зовнішніх сумісників. Чи так це?
Відповідь
У п. 3.1. 6 Порядку № 1020 чітко сказано, що в графі «Працювало в штаті» потрібно зазначати облікову кількість штатних працівників облікового складу, визначеного відповідно до Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Держкомстату України від 28.09.05 р. № 286. А оскільки пп. 2.6.1 цієї Інструкції пропонує не включати зовнішніх сумісників до облікової кількості штатних працівників, то вони й не повинні фігурувати в показнику «Працювало в штаті» форми № 1ДФ. У протилежному випадку податкового агента цілком можуть оштрафувати за відображення недостовірних відомостей у ф. № 1ДФ. Через це діяти за порадою податківців про включення сумісників у даний показник доцільно лише у разі, якщо вони підтвердять цю позицію в письмовій податковій консультації.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 03.08.2011

Рубрики:

»  Звітність (статистична, фінансова та податкова)

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу