«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Яку грошову допомогу виплачують студентам-сиротам, якщо після закінчення одного внз вони вступили до іншого.

Кількість переглядів10861

ЯКУ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ ВИПЛАЧУЮТЬ СТУДЕНТАМ-СИРОТАМ, ЯКЩО ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ОДНОГО ВНЗ ВОНИ ВСТУПИЛИ ДО ІНШОГО.
Чи здійснюється виплата одноразової грошової допомоги студентам із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, якщо після закінчення ВНЗ І—ІІ рівні акредитації вони вступили на навчання до ВНЗ ІІІ—IV рівнів акредитації?


Відповідь
Так, дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа, а також учням та студентам, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків і перебували на повному держутриманні в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, при вступі на навчання до професійно-технічних і вищих навчальних закладів належить матеріальне та грошове забезпечення (пп. 1 п. 13 постанови КМУ «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» від 05.04.94 р. № 226). А саме:
— комплект нового одягу й взуття на суму не менше, ніж 12 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (далі — НМДГ) — 204 грн;
— грошова допомога в розмірі не менше, ніж 2,5 НМДГ — 42,50 грн.
Детальніше про це написано в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 78 за 2009 рік, стор. 29.
Матеріальне забезпечення таким студентам надають безоплатно за рахунок коштів того закладу, який вони закінчили.
Таким чином, студенту (із числа дітей-сиріт або дітей позбавлених батьківського піклування), що перебував на повному держутриманні у ВНЗ І—ІІ рівнів акредитації після його закінчення, якщо він вступить до ВНЗ ІІІ—ІV рівнів акредитації, належить видати комплект нового одягу й взуття на суму не менше 204 грн та виплатити грошову допомогу в розмірі не меншому за 42,50 грн за рахунок коштів ВНЗ І—ІІ рівнів акредитації.


У відповіді враховано норми законодавства станом на 24.11.2010

Рубрики:

»  Інші питання

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу