«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Підприємець-загальносистемник продає власну продукцію за готівку зі складу: чи треба застосовувати рро

Кількість переглядів3868

ПІДПРИЄМЕЦЬ-ЗАГАЛЬНОСИСТЕМНИК ПРОДАЄ ВЛАСНУ ПРОДУКЦІЮ ЗА ГОТІВКУ ЗІ СКЛАДУ: ЧИ ТРЕБА ЗАСТОСОВУВАТИ РРО
Підприємець-загальносистемник продає власну продукцію за готівку зі складу. Чи треба йому застосовувати РРО? Чи може він розраховувати на звільнення від застосування РРО та РК, що передбачене п. 1 ст. 9 Закону про РРО?
Відповідь
На жаль, пп. 1 ст. 9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР на приватних підприємців не поширюється. Його норми можуть застосовувати лише підприємства — юридичні особи.
Звісно, Ви можете реалізовувати власну продукцію зі складу за готівку, але при отриманні готівки на складі Вам потрібно буде застосовувати РРО.
 

У відповіді враховано норми законодавства станом на 08.06.2011

Рубрики:

»  Торгівля

»  РРО, каса, розрахунки

»  Приватне підприємництво

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу