«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Який розряд належить провідному бібліотекарю професійно-технічного училища

Кількість переглядів6915

ЯКИЙ РОЗРЯД НАЛЕЖИТЬ ПРОВІДНОМУ БІБЛІОТЕКАРЮ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО УЧИЛИЩА
Перебуваючи на посаді бібліотекаря професійно-технічного училища, я фактично виконую обов'язки провідного бібліотекаря. Наразі в нашому училищі проводиться атестація працівників. Який тарифний розряд мені належить, якщо я маю більш як 50-річний досвід роботи?
Відповідь
Атестацію провідних бібліотекарів проводять, керуючись Положенням про проведення атестації працівників підприємств, установ, організацій і закладів галузі культури, затвердженим наказом Міністерства культури і туризму України від 16.07.07 р. № 44.
Кваліфікаційні вимоги, зокрема до бібліотекарів, наведені в Довіднику кваліфікаційних характеристик професій працівників (Випуск 81. Культура та мистецтво), затвердженому наказом Мінкультури і мистецтв України від 14.04.2000 р. № 168. До посади провідного бібліотекаря висунуто такі вимоги: вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст) і стаж роботи за професією бібліотекаря І категорії не менше 2-х років.
Слід зазначити, що згідно з кваліфікаційними вимогами для заняття посади бібліотекаря будь-якої категорії необхідно мати вищу освіту. Однак згідно з п. 11 Загальних положень Довідника кваліфікаційних вимог професій працівників, затвердженого наказом Мінпраці та соцполітики України від 29.12.04 р. № 336, особи, які не мають відповідної освіти, однак мають достатній практичний досвід роботи та успішно виконують обов'язки й завдання, можуть, як виняток, залишатися на займаній посаді.
Провідному бібліотекарю професійно-технічного училища повинен бути встановлений посадовий оклад у межах 9—12 тарифного розряду (додаток № 3 до наказу Мінкультури і туризму України від 18.10.05 р. № 745).
 

У відповіді враховано норми законодавства станом на 07.06.2011

Рубрики:

»  Оплата праці, індексація

»  Кадрове діловодство

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу