«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Консультації

Суб'єктам ЗЕД на замітку: на що доведеться витратитися на митниці

Із підписанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС європейський ринок поступово відчиняє свою браму перед українськими виробниками. Зовсім незабаром товари з Європи все частіше з'являтимуться на вітчизняних прилавках. Однак для того щоб такі райдужні перспективи втілити в життя, потрібно, серед іншого, владнати експортно-імпортні питання з митницею. А митниця "дає добро" тільки після того, як імпортер/експортер сплатить у держскарбницю всі митні платежі.
Звісно, для суб'єктів господарювання, давно пов'язаних із ЗЕД, такий стан речей — не новина. А от новачкам у цій сфері, які тільки збираються зав'язувати економічні стосунки з іноземними партнерами, буде корисно заздалегідь знати, скільки та яких платежів доведеться зробити на користь держави.

19.02.2015 | Зовнішньоекономічна діяльність

ФСП-шникам на замітку: як фіндопомога вплине на розрахунок частки сільгосптоваровиробництва

Відповідь на запитання читача: Наше ТОВ — платник ФСП. У зв’язку зі скрутним економічним станом засновник хоче надати нам фіндопомогу. Як вона вплине на розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва?

23.01.2015 | Сільське господарство

Гарантійні ремонти у ЗЕД: ситуації з практики

Ось і настав час поглянути на гарантійні операції виробника, оптовика, продавця, сервісного підприємства та покупця гарантійного товару через призму документального оформлення й обліку на конкретних ситуаціях. Загальним умовам гарантійних зобов'язань та обліку в цій сфері ми присвятили цикл публікацій у газеті «Все про бухгалтерський облік» за 2013 р. № 43 на стор. 4, № 44 на стор. 4, № 56 на стор. 5, № 60 на стор. 45, № 70 на стор. 4, № 82 на стор. 6, № 83 на стор. 6 і № 85 на стор. 9. Розглянемо операції з гарантійних ремонтів у ЗЕД за участю резидентів — підприємств на загальній системі оподаткування.

23.01.2015 | Зовнішньоекономічна діяльність

<< Попередня | 1 | 2 | 3 Наступна >>

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу