«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Консультації

Правила роботи на єдиному податку

Уже більше ніж 20 років газета «Все про бухгалтерський облік» допомагає підприємцям і юрособам усіх форм власності здійснювати та розвивати бізнес, правильно організовувати облік діяльності та сплачувати податки так, щоб не було штрафних санкцій, захищати свої права перед контролюючими органами тощо. Зараз ви тримаєте в руках добірку основних постулатів роботи на єдиному податку, які ми систематизували для вас у зручних таблицях.

01.07.2015 | Єдиний податок

РРО для єдинників бути!

Обзавестись РРО доведеться платникам єдиного податку: ІІІ групи — із 01.07.15 р., а ІІ групи — із 01.01.16 р. Однак ті з них, хто працює на ринках або продає товари у дрібнороздрібній торговельній мережі з використанням засобів пересувної мережі, отримали привілей, як і раніше, не встановлювати касову техніку. Також без додаткової РРО-амуніції можуть продовжувати діяльність єдинники І групи. Начебто, все зрозуміло. Однак запитань у приватних підприємців, що сплачують єдиний податок, залишилося чимало. Ми підготували відповіді на найпоширеніші з них.

08.06.2015 | РРО

Ази договірної роботи

У повсякденній роботі юриста, менеджера, економіста, фізособи-підприємця, навіть бухгалтера час від часу виникає потреба укладати договори: на поставку товару, про надання послуг, на оренду приміщення, про виконання робіт чи обслуговування тощо. І щоразу цей процес — клопітка робота над умовами, формою, з буквою Закону, з погодженням усіх і вся… Ми вирішили порушити найактуальніші питання, які раз у раз постають при оформленні договірних відносин. До вашої уваги подано таку собі пам'ятку про укладення договорів. Збережіть її, будь ласка, вона завжди стане в пригоді!

29.05.2015 | Договірна робота

Порядок призначення субсидії

Куди і з чим звертатися для призначення субсидії: проста й наочна схема до вашої уваги.

07.05.2015 | Субсидії

Спецпенсії з 01.04.15 р.: кому й скільки виплачуватимуть

Продовження коментаря до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення" від 02.03.15 р. № 213-VIII
Як ми вже розповіли в газеті "Все про бухгалтерський облік" № 31 за 2015 р., стор. 23, зміни, внесені Законом № 213, торкнуться багатьох працюючих пенсіонерів. Серед них і ті, кому призначені пенсії за спеціальним законами. Причому тут чимало специфіки. Про таких пенсіонерів і йтиметься в нашій консультації.

02.04.2015 | Пенсії

Пільгові пенсії та пенсії за вислугу років: нові вимоги до стажу та віку виходу на пенсію

З продовження коментаря до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.15 р. № 213-VIII (опублікований у газеті "Все про бухгалтерський облік" № 31 за 2015 р.) ви дізнаєтеся, за яких умов із 1 квітня 2015 р. можна оформити пільгову пенсію та пенсію за вислугу років.

02.04.2015 | Пенсії

ПДВ-хроніки 2015

20.03.2015 | ПДВ

Гарантійні заміни у ЗЕД і гарантійне повернення в Україні: оформлюємо та обліковуємо правильно

Продовжуємо аналізувати практичні ситуації виконання гарантійних зобов'язань. Загальним умовам гарантійних зобов'язань й обліку в цій сфері присвячено цикл публікацій у газеті «Все про бухгалтерський облік» за 2013 рік № 43 на стор. 4, № 44 на стор. 4, № 56 на стор. 5, № 60 на стор. 45, № 70 на стор. 4, № 82 на стор. 6, № 83 на стор. 6 і № 85 на стор. 9. У рамках цієї публікації ми приділимо увагу документальному оформленню та обліку гарантійних замін за участю компаній-нерезидентів і резидентів — підприємств на загальній системі оподаткування. Розглянемо також гарантійне повернення вітчизняного товару на території України.

06.03.2015 | Зовнішньоекономічна діяльність

Відповідальність за порушення трудового законодавства: реалії-2015

Ми вже згадували в № 3 за 2015 рік (стор. 50) про нові штрафи, які законодавці передбачили для роботодавців, що порушують трудове законодавство. Але, як ми тоді зазначили, з 01.01.15 р. було не лише запроваджено нові фінштрафи в ст. 265 Кодексі законів про працю, а й змінилися штрафи, передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення та Кримінальним кодексом України. Тож, сьогодні пропонуємо до вашої уваги таблиці з оновленими розмірами санкцій, які можуть застосувати до роботодавця та його посадових осіб за порушення трудового законодавства.

20.02.2015 | Трудові відносини

Єдиний внесок: фінансова й адміністративна відповідальність

Новий 2015 рік приніс безліч змін у податковому законодавстві. Не оминули увагою законодавці й питання відповідальності за несплату та несвоєчасну сплату єдиного внеску. Тож сьогодні ми підготували для вас пам'ятку, з якої ви дізнаєтеся, за що, хто та в якому розмірі може покарати недбайливого платника єдиного внеску та його посадовців.

19.02.2015 | Єдиний внесок

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу