«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Консультації

У ЗВІТІ З ЄСВ CЕРЕДНІЙ ЗАРОБІТОК ПРИЗВАНИХ ДО ВІЙСЬКА ПРАЦІВНИКІВ ФІКСУЙТЕ З КОДОМ «47»

Ні для кого не новина, що з 2016 року потрібно нарахувати єдиний внесок (у загальному випадку ставка — 22%) на виплати за рахунок коштів роботодавців середнього заробітку працівникам, призваним до армії.

12.07.2016 | Єдиний внесок

Бізнес-омбудсмен України Альгірдас ШЕМЕТА: "За рік нашої діяльності ми допомогли бізнесу заощадити майже 3,5 млрд грн"

Допоки влада декларує налагодження з бізнесом партнерських відносин, йому часто-густо доводиться не лише докладати зусиль, аби в кризу втриматися на плаву, але й захищатися. Інститут бізнес-омбудсмена в Україні знаходиться, найпевніше, в моральній, аніж у правовій площині (відповідний законопроект ухвалено в першому читанні), однак за понад рік роботи в нашій країні довів свою ефективність. Про те, як і кому з підприємців допомагає "третя сила" в обстоюванні їхніх прав, ми поспілкувалися з бізнес-омбудсменом України Альгірдасом Шеметою.

04.07.2016 | Інтерв'ю

"На сьогодні українські правила трансфертного ціноутворення досить збалансовані"

Трансфертне ціноутворення — поширена у світі, але відносно нова для України практика податкових відносин, правила для якої, тим не менше постійно змінюються. Не встигли платники подати Звіт про контрольовані операції за 2015 рік відповідно до норм Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення" від 15.07.15 р. № 609-VIII, як у вищому ешелоні влади заявили про необхідність удосконалення процедур контролю за ТЦ. Про поточний стан справ і те, у якому напрямі доцільно рухатися, ми поспілкувалися з директором департаменту аудиту ДФС України Наталією Рубан.

31.05.2016 | Трансфертне ціноутворення

"Ще ніколи в історії України брати участь у тендерах не було так легко"

Реформу держзакупівель в Україні справедливо вважають однією з небагатьох успішних реформ. Нова команда реформаторів, яка в складні для країни часи залишила бізнес і прийшла в міністерські кабінети, безумовно, викликає повагу. У короткий строк їм удалося зробити те, чого досі в Україні не робили, — витрачання держкоштів перевели в публічну площину. Аби розібратися в нових правилах, ми звернулися до ідейного натхненника реформи держзакупівель — заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова.

16.05.2016 | Держзакупівлі

Наосліп на мінному полі: заповнюємо роздрібну алкозвітність

Кафе (підприємець на єдиному податку) здійснює продаж алкогольних напоїв, як у чистому вигляді, так і в складі коктейлів. Знаю, що починаючи зі звіту за квітень 2016 року роздрібні продавці алкоголю повинні подавати до податкової звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв. Поясніть, будь-ласка, як заповнити цей звіт?

10.05.2016 | Торгівля

Відпускні, декретні, лікарняні та інші виплати у 2016 році: кількість днів для розрахунку

Пам'ятка бухгалтеру, кадровику

11.02.2016 | Трудові відносини

Стажування за посадою, що передбачає матвідповідальність: прийняття, оплата праці, облік

Посада комірника передбачає обов’язок відповідати за зберігання доручених матцінностей. Навіть досвідчений спеціаліст за різних підстав може недогледіти довірений йому «скарб», що вже говорити про стажиста. У цьому матеріалі ми з’ясуємо, як підприємству оформити особу на стажування за посадою комірника, чи оплачувати період стажування, чи можна укласти зі стажистом договір про матвідповідальність.

14.01.2016 | Трудові відносини

Як не сплатити зайвий ПДВ

Здавалося б, завдяки суті податку – він непрямий – постачальника може не цікавити сума нарахованого ПДВ. Адже витрати на його сплату перекладають на покупця, а продавець мав би тільки отримувати податок від клієнта та переадресовувати його до державної кишені. Але, по-перше, розмір ПДВ уплине на кінцеву ціну, а, по-друге, у низці випадків платників ПДВ змушують сплачувати податок за рахунок власних коштів. І тут уже активізуються думки про економію.
Ще одна особлива сторінка в ПДВшному обліку – пільгові постачання: далеко не завжди звільнення від ПДВ має тільки позитивні наслідки. Тож, де в ПДВ-обліку можна підкласти соломку ми й розповімо далі.

28.09.2015 | ПДВ

Електронне адміністрування ПДВ: розраховуємо реєстраційну суму

Ми взяли на озброєння оновлені норми ПКУ та підготували серію підказок для платників ПДВ. Сьогодні мовитиметься про обчислення реєстраційного ліміту.

26.08.2015 | ПДВ

Тривалість митних процедур та режим роботи митного інспектора

Щоденно через державний кордон України переміщуються тисячі людей, транспортних засобів та вантажів. Контроль за законністю їх переміщення лягає на плечі посадових осіб митних органів. Тому важливо зрозуміти, які часові рамки відведено митному інспектору для здійснення митного контролю. Про це і розповідає наш матеріал.

20.07.2015 | Митне оформлення

<< Попередня | 1 | 2 | 3 Наступна >>

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу