Лідер серед професійних бухгалтерських видань
Всеукраїнська газета «Все про бухгалтерський облік»
запрошує студентів взяти участь у конкурсі

«Селфі з улюбленим викладачем»


УМОВИ

І. Вимоги до учасників, реєстрація:

 1. Учасниками Конкурсу «Селфі з улюбленим викладачем» можуть бути громадяни України, які станом на момент реєстрації є студентами вишів І – ІV рівня акредитації незалежно від форми власності та відомчого підпорядкування усіх форм навчання.
 2. Для участі в Конкурсі необхідно зареєструватися на офіційному сайті Редакції газети «Все про бухгалтерський облік» (далі - Редакція) vobu.com.ua та розмістити власне фото (об'ємом не більше 1,5 Мб) з улюбленим викладачем та з газетою «Все про бухгалтерський облік».
 3. До участі у Конкурсі приймаються фото, на яких зображений один студент(ка) з викладачем, фото із зображенням групи студентів з викладачем до участі у Конкурсі не приймаються.
 4. При реєстрації на сайті Учасник зобов’язується надавати достовірну контактну та особисту інформацію. У разі порушення даної вимоги модератор Конкурсу має право без попередження видалити сторінку Учасника.
 5. До участі у розіграшу допускаються учасники, які повністю завершили реєстрацію відповідно до п.2 першого розділу даних Умов та пройшли процес авторизації. Під процесом авторизації розуміється виконання умов відповідно до інструкції листа, який прийде на електронну адресу учасника, що була вказана при реєстрації.
 6. Реєстрація на сайті Редакції та виконання умов Конкурсу є підтвердженням того, що учасник ознайомлений із цими Умовами та дає згоду Редакції використовувати надану персональну інформацію в рамках цього Конкурсу відповідно до чинного законодавства України, зокрема Закону «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI.

ІІ. Терміни проведення Конкурсу «Селфі з улюбленим викладачем»:

 1. Акція проводиться з 01 березня 2015 року по 15 травня 2015 року включно.
 2. З 00:00 годин 01 березня 2015 року всі охочі можуть зареєструватися на сайті та виконати умови участі в Конкурсі.
 1. 30 квітня 2015 року о 23:59 за київським часом припиняється можливість реєстрації та виконання умов участі в Конкурсі.
 2. Результати Конкурсу та список переможців буде розміщено на сайті Редакції 15 травня 2015 року.

III. Підбиття підсумків та визначення переможця:

 1. Визначення переможця Конкурсу відбуватиметься за допомогою онлайн – голосування на сайті Редакції в Розділі «На допомогу студентам, учням». У голосуванні може взяти участь будь-який відвідувач сайту.
 2. Переможцями Конкурсу стануть три Учасника, чиї фото наберуть найбільшу кількість голосів на сайті Редакції. Переможці отримають право на одержання наступних Подарунків
  • 1 місце – електронна книга;
  • 2 місце – навушники;
  • 3 місце – безпровідна оптична мишка.
 3. Викладач, фото з яким Учасники для участі у Конкурсі розмістили найбільше, в якості заохочувального Подарунку отримає USB - накопичувач 8GB.
 4. Три вищих навчальних заклади, студенти яких приймали найактивнішу участь у Конкурсі та розмістили найбільшу кількість фотографій отримають можливість надрукувати статтю про свій заклад в газеті «Все про бухгалтерський облік».
 5. Більш детальну інформацію щодо умов проведення Конкурсу можна знайти у Положенні про конкурс, розміщеному на сайті Редакції або отримати за телефоном (044) 454-12-72.

Лидер среди профессиональных бухгалтерских изданий
Всеукраинская газета «Все о бухгалтерском учете»
приглашает студентов и преподавателей принять участие в акции

«Праздничный ужин на двоих»


УСЛОВИЯ

І. Требования к участникам, регистрация:

 1. Участниками Акции «Праздничный ужин на двоих» могут быть граждане Украины, которые по состоянию на момент регистрации являются студентами или преподавателями вузов I–IV уровней аккредитации или слушателями курсов бухгалтерского учета, получили открытку «Кредитка для студента» с уникальным кодом.
 2. Для участия в Акции необходимо зарегистрироваться на официальном сайте Редакции газеты «Все о бухгалтерском учете» (далее — Редакция), vobu.com.ua (далее — сайт). После заполнения всех полей формы регистрации участник должен нажать кнопку «Готово».
 3. При регистрации на сайте участник Акции обязуется предоставлять достоверную контактную и личную информацию. В случае нарушения данного требования администратор и/или модератор Акции имеет право без предупреждения удалить страницу участника. Модераторы и администратор проекта — работники Редакции.
 4. Регистрация на сайте является подтверждением того, что участник ознакомлен с настоящими Условиями и дает согласие на сохранение персональной информации Редакцией в рамках данной Акции в соответствии с действующим законодательством Украины, в частности Законом «О защите персональных данных» от 01.06.10 г. № 2297- VI.
 5. К участию в розыгрыше допускаются участники, которые полностью завершили регистрацию в соответствии с п. 2 р. І этих Условий и прошли процесс авторизации. Под процессом авторизации понимается выполнение условий согласно инструкции письма, которое придет на электронный адрес участника, указанный при регистрации.
 6. Победитель имеет право на получение Подарка, который состоит из карты памяти Transcend MicroSDHC 16GB и акустической системы 3Q QUBA v2 SP101М только при предъявлении оригинала листовки с уникальным кодом, указанным при регистрации.

ІІ. Сроки проведения Акции «Праздничный ужин на двоих»:

 1. Начало: 1 января 2014 года в 00:00 по киевскому времени.
 2. Окончание: 27 июня 2014 года в 09:00 по киевскому времени.

III. Розыгрыш и определение победителя:

 1. Розыгрыш и определение победителя будут проходить путем случайного компьютерного отбора среди зарегистрированных участников.
 2. Розыгрыш и определение победителя будут проходить с января по июль 2014 года ежемесячно – в последнюю пятницу каждого месяца.
 3. Каждый из участников имеет возможность принять участие в Акции и стать победителем в течение всего срока проведения Акции.
 4. Подарки направляются Редакцией победителям через УДППЗ «Укрпочта» или ООО «Новая Почта» на протяжении одного месяца с момента определения победителя.
 5. Результаты Акции будут опубликованы на сайте vobu.com.ua, а победители уведомлены лично по электронной почте и по телефону.
 6. В случае выявления нарушений любых условий в процессе розыгрыша и/или определения победителя Акции Редакция оставляет за собой право не награждать такого участника в соответствии с п.п. 1–6 р. I этих Условий.
 7. Более подробную информацию об условиях проведения Акции можно узнать по телефону: (044) 454-12-70.

Дякуємо, що прийняли участь у акціїДля підтвердження реєстрації, на Вашу електронну пошту було відправлено
листа з посиланням для активації. Будь ласка, відкрийте Вашу поштову скриньку та перейдіть за посиланням.

Зареєструватися для участі у конкурсі «Селфі з улюбленим викладачем»

*Поля обов'язкові для заповнення.
Положення
акції (Укр.)