Перейти до розділу «Яскраве Радіо»

«Все о бухгалтерском учете»

Всеукраинская профессиональная газета


Зробити стартовою в Internt Explorer

«Яскраве Радіо - Радіо з Українською Душею!»

Яскраве Радіо – інтернет-радіо для всіх офісних працівників, бухгалтерів та взагалі для тих людей, які люблять якісний український продукт. Це радіо, сповнене найкращою сучасною українською музикою, цікавими, корисними програмами та гарним настроєм! Будь яскравим та активним разом з нами!

 

НАШІ ДРУЗІ:

НАШЕ – тексти пісеньАКОЛАДА - сторінки молодих музикантів України
  Українські пісні радио онлайн opium.lviv.ua  
www.muzprostir.com.ua - Все про музику на одному сайтi! МУЗИЧНИЙ ЛЬВІВ - сайт про львівських виконавців ОУР ОУР Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми.
www.ukrainiansunite.at.ua Вільний Молодіжний Портал КВН Рівненщини Офіційний сайт гурту 'Stelsi' Рівне Рок

идет загрузка аудио потока...
Слухати
Яскраве Радіо

Новости за 22-04-2016

22.04.2016 11:21

Програма привітань

Музику свого життя ми створюємо собі самі! Аби у Вашому житті було більше позитивних емоцій - вмійте ними ділитися з іншими! Замовляйте улюбленну українську музику, передавайте привіти і Ваш день наповниться яскравими фарбами! Залишайте свої повідомлення у пабліку Яскравого радіо в соціальній мережі Вконтакті, або телефонуйте (044) 454 12 96 і Ваш меседж і Ваша улюбленна пісня прозвучить у прямому ефірі з 12.00 до 13.00.

Музыкальные передачи

Новости за 21-04-2016

21.04.2016 17:17

Офісна приймальня

Як впродовж робочого  дня не втрачати сконцентрованості під час виконання завдань? Чому працівники звикли відволікатися на "пожирачі часу"  та розсіювати рівень своєї уваги? Вмикайте Яскраве радіо 22. 04., о 16:00 і Ви отримаєте цінні рекомендації про те як не втрачати час даремно, як правильно зосереджувати увагу, і в підсумку ефективно справлятися із поставленими завданнями. Порадами ділітимуться Тетяна Панасюк - завідувач відділу критики і драматургії журналу"Дніпро" та бізнес-тренер компанії "Фабрика результатів" Владислав Важинський.

Информационные программы

21.04.2016 11:32

Програма привітань

Замовляйте улюблену українську музику, передавайте привіти і створюйте позитивний настрій за допомогою Програми привітань. У прямому ефірі з 12.00 до 13.00  Ви зможете почути свої улюбленні компзиції, які Ви зможете замовити у пабліку Яскравого радіо в соціальній мережі Вконтакті, або зателефонувавши на студійний телефон за номером (044) 454 12 96.

Музыкальные передачи

Новости за 20-04-2016

20.04.2016 11:41

Боси та керівнки

Зв*язки вирішують все - бізнес правило, що допомагає вирішити силенну кількість питань. Як правильно зав*язувати ділові знайомства і  зацікавлювати потенційних бізнес-клієнтів?Відповіді знайдете у сьогоднішньому випуску програми "Боси та керіники". Сьогодні о 16.00 Ви дізнаєтеся про технології бізнес-нетворкінгу, що допоможуть Вам ефективно знаходити корсині ділові контакти.  Не пропустіть і Ви дізнаєтеся про  "правило шести рукостискнь" і зрозумієте як це допоможе Вам досягати запланованих цілей, а також на практичному прикладі дізнаєтеся як своїми ідеями  завоювати увагу і зацікавити майбутніх бізнес-партнерів. Порадами ділитимуться керівник компанії "Фабрика результатів" Владислав Важинський та бізнес-тренер Марія Шевченко. 

 

Информационные программы

20.04.2016 11:38

Програма привітань

Покращуйте свій настрій за допомогою Програми привітань на Яскравому радіо! З 12.00 до 13.00 замовляйте улюбленну укрїньську музику, передавайте привіти друзям та близьким, і Ваш день стане Яскравішим!

Музыкальные передачи

Новости за 19-04-2016

19.04.2016 14:56

Через терни до зірок

Завтра, 20.04, поговоримо з талановитою молодою співачкою - Софією Тарасовою! Вона, не зважаючи на свій юний вік, вже багато вспіла досягти. Цікаво? І нам! Не пропустіть рівно об 11:00 на Яскравому Радіо!

Музыкальные передачи

Новости за 18-04-2016

18.04.2016 15:04

Сходимо на побачення

- Чи багато потрібно людині для повного щастя ? - Мало! Але тільки щоб у інших було ще менше .

Про те як знайти баланс Успіху та Особистого Щастя, поєднати карєру та особисте житя. Інтерв*ю акторки, продюсера та екстравагантної телеведучої ток-шоу "ПравДиво" Єви Бажен  та коуча, тренера особистої ефективності та самопрезентації Ксенії Ланчак керівника Студії особистісного розвитку "New Persona" на Яскравому Радіо!
* Слухайте сьогодні о 17.30
на fm–хвилях: у Києві - 69,02 МГц,
‪#‎яскраверадіо ‪#‎щасливістосунки ‪#‎яскравілюди

Социальный проект

18.04.2016 14:09

Через терни до зірок

До нас у ранкове шоу завітає київський power metal гурт "Sunrise"! Почути цю силу звуку і енергії ви можете вже завтра об 11:00 на Яскравому Радіо! Не пропустіть:)

Музыкальные передачи

18.04.2016 11:21

Програма привітань

Керуйте музичним ефіром Яскравого радіо самостійно! Замовляйте улюбленні українські пісні, передавайте привіти і просто діліться своїм настроєм! І вже сьогодні з  12. 00 до 13.00 зможете почути своє повідомлення і свій улюблений трек у прямому ефірі.

Музыкальные передачи

18.04.2016 08:44

Через терни до зірок

Сьогодні о 10:00 до нас у студію Яскравого радіо у рамках "Ранок на сніданок" завітає одеський альтернативний гурт "Cheshires"! Не пропустіть цікаву розмову, нам є, що вам розповісти:)

Музыкальные передачи


<< Назад | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Вперед >>

До уваги українських виконавців!

        Яскраве Радіо проводить відбір композицій українських музичних талантів! Вважаєте себе талановитим, а свою музику цікавою, бажаєте заявити про себе, як музикант чи співак, на всіх просторах неньки України - відсилайте свої студійні записи на пошту nati-new@yaskraveradio.fm. Найкращі композиції будуть відібрані для ротації в нашому музичному ефірі. Будь яскравим разом з нами!

 

Розкажи правду країні!

        Шановні слухачі, в цей непростий час "Яскраве радіо" допоможе кожному з вас розповісти всій Україні про дійсну ситуацію у вашому місті, селищі, регіоні. Це будуть актуальні повідомлення від очевидців, із перших вуст. Аби поділитися достовірною інформацією про становище в країні, просто зробіть аудіозапис із вашою розповіддю про події та відправте його на електронну адресу news@yaskraveradio.fm або на скайп new-yaskraveradio. Аудіозаписи ми приймаємо цілодобово та гарантуємо, що всі вони, незалежно від якості, прозвучать в ефірі "Яскравого радіо".
Допоможімо правдою нашій країні!

 

 

 

 

 

 

 

 

Наші друзіІдея і засновництво радіо з виключно українськими композиціями з 2007 року - Евгеній Юхниця 

Интервью с поэтом
Евгением Юхницей

uhnitca_interview.mp3