Лідер серед професійних бухгалтерських видань
Всеукраїнська газета «Все про бухгалтерський облік»
запрошує студентів взяти участь у конкурсі

«Найкращі студентські вітання»


УМОВИ

Умови участі в Конкурсі

 1. Учасниками Конкурсу можуть бути студенти вищих навчальних закладів України I—IV рівнів акредитації незалежно від форми власності та відомчого підпорядкування всіх форм навчання, слухачі курсів із бухгалтерського обліку.
 2. Для того, аби стати Учасником Конкурсу, необхідно заповнити анкету на участь у Конкурсі на сайті Редакції www.vobu.com.ua, й додати оригінальні святкові текстові привітання на наступні теми:

  • привітання вишу з Різдвом Христовим та Новим роком;
  • привітання своєї половинки з Днем Святого Валентина;
  • привітання жінкам зі святом 8 Березня.
 3. Привітання можуть бути як у віршованій формі, так і в прозі, містити гумористичний підтекст або бути серйозними. Привітання можуть бути українською, російською мовами.
 4. Не допускаються до участі в Конкурсі привітання за наявності в них:

  • інформації, що принижує гідність окремої людини або національної групи людей;
  • ненормативної лексики;
  • висловлювань, які несуть антидержавний або антиконституційний зміст;
  • чужих текстів (повністю та/або частково).
 5. Кожен Учасник може подавати на Конкурс необмежену кількість привітань у різних категоріях як створених спеціально для Конкурсу, так і створених раніше, але таких, що відповідають тематиці.
 6. Учасники Конкурсу своєю участю в Конкурсі підтверджують і гарантують, що вони є авторами надісланих привітань, володіють усіма авторськими правами на них, не передавали авторських прав на привітання іншим особам, окрім Редакції, і фактом участі в Конкурсі не порушують авторських прав третіх осіб. Учасники Конкурсу несуть повну відповідальність, передбачену чинним законодавством України, за порушення прав інтелектуальної власності третіх осіб, викликане їхніми діями, пов’язаними з участю в Конкурсі.

Строки проведення Конкурсу

 1. Конкурс проводиться з 1 грудня 2015 року по 15 березня 2016 року включно.
 2. Конкурс проводитиметься в три етапи:

  1. Перший етап — прийом анкет на участь у Конкурсі — розпочинається 1 грудня 2015 року й закінчується 10 січня 2016 року. Протягом цього строку Учасники мають можливість зареєструватися на сайті Редакції й додати оригінальне привітання вишу з Різдвом Христовим та Новим роком. Визначення переможців та оголошення результатів відбудуться 17 січня 2016 року.
  2. Другий етап розпочнеться 11 січня 2016 року й закінчиться 14 лютого 2016 року. Протягом цього строку Учасники мають можливість зареєструватися на сайті Редакції й додати оригінальне привітання своїй половинці з Днем Святого Валентина. Визначення переможців та оголошення результатів відбудуться 21 лютого 2016 року.
  3. Третій етап розпочнеться 15 лютого 2016 року й закінчиться 8 березня 2016 року. Протягом цього строку Учасники мають можливість зареєструватися на сайті Редакції й додати оригінальне привітання жінкам зі святом 8 Березня. Визначення переможців та оголошення результатів відбудуться 15 березня 2016 року.

Визначення переможців і вручення подарунків

 1. Конкурс проводиться з 1 грудня 2015 року по 15 березня 2016 року включно.
 2. На кожному етапі розігруються такі подарунки:

  • 10 карт пам’яті microSD обсягом 8 Gb;
  • 3 USB-флеш-накопичувачі з фірмовим
   логотипом Редакції обсягом 8 Gb;
  • 1 мультимедійна колонка;
  • 1 мультимедійний зарядний пристрій.
 3. За результатами кожного етапу журі оформлює Протокол із зазначенням імен переможців. Рішення журі остаточне й оскарженню не підлягає.
 4. Імена переможців будуть розміщені на сайті Редакції в строки, зазначені в пп.пп. 3.2.1—3.2.3 цього Положення. Переможці інформуються про перемогу в Конкурсі одним зі способів: особисто за телефоном, та/або електронною поштою, та/або через уповноваженого представника Редакції.
 5. Вручення подарунків переможцям Конкурсу здійснюватиметься вповноваженими представниками Редакції особисто за місцем навчання (знаходження) переможців або шляхом надсилання поштою на ім’я та адресу, вказану Учасником при заповненні анкети на сайті.
  Редакція надсилає переможцю подарунок протягом 10 робочих днів із дати визначення переможців після кожного етапу.
 6. Переможець для отримання подарунка повинен надати Редакції (особисто,факсом або поштою) такі документи:

  • копію паспорта (1-ша, 2-га сторінки та сторінка з реєстрацією місця проживання);
  • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду платника податків;
 7. Заміна Подарунків, у т.ч. грошовим еквівалентом, не допускається. Подарунки обміну та поверненню не підлягають.
 8. Надання Учасником недостовірних/некоректних даних під час реєстрації на сайті Редакції для участі в Конкурсі, так само як і подальше ненадання або надання невірних/неіснуючих даних звільняє Редакцію від обов’язку вручити/надіслати Подарунок, і такий Переможець/Учасник втрачає право на отримання Подарунку.
 9. Редакція не несе відповідальності стосовно подальшого використання наданих Подарунків Переможцями Конкурсу, жодних гарантійних зобов'язань щодо якості товарів, наданих третіми особами, у разі неможливості Переможцями Конкурсу скористатися наданим Подарунком із будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Подарунків. Відповідальність за якість наданих Подарунків несе їх виробник.

Лидер среди профессиональных бухгалтерских изданий
Всеукраинская газета «Все о бухгалтерском учете»
приглашает студентов и преподавателей принять участие в акции

«Праздничный ужин на двоих»


УСЛОВИЯ

І. Требования к участникам, регистрация:

 1. Участниками Акции «Праздничный ужин на двоих» могут быть граждане Украины, которые по состоянию на момент регистрации являются студентами или преподавателями вузов I–IV уровней аккредитации или слушателями курсов бухгалтерского учета, получили открытку «Кредитка для студента» с уникальным кодом.
 2. Для участия в Акции необходимо зарегистрироваться на официальном сайте Редакции газеты «Все о бухгалтерском учете» (далее — Редакция), vobu.com.ua (далее — сайт). После заполнения всех полей формы регистрации участник должен нажать кнопку «Готово».
 3. При регистрации на сайте участник Акции обязуется предоставлять достоверную контактную и личную информацию. В случае нарушения данного требования администратор и/или модератор Акции имеет право без предупреждения удалить страницу участника. Модераторы и администратор проекта — работники Редакции.
 4. Регистрация на сайте является подтверждением того, что участник ознакомлен с настоящими Условиями и дает согласие на сохранение персональной информации Редакцией в рамках данной Акции в соответствии с действующим законодательством Украины, в частности Законом «О защите персональных данных» от 01.06.10 г. № 2297- VI.
 5. К участию в розыгрыше допускаются участники, которые полностью завершили регистрацию в соответствии с п. 2 р. І этих Условий и прошли процесс авторизации. Под процессом авторизации понимается выполнение условий согласно инструкции письма, которое придет на электронный адрес участника, указанный при регистрации.
 6. Победитель имеет право на получение Подарка, который состоит из карты памяти Transcend MicroSDHC 16GB и акустической системы 3Q QUBA v2 SP101М только при предъявлении оригинала листовки с уникальным кодом, указанным при регистрации.

ІІ. Сроки проведения Акции «Праздничный ужин на двоих»:

 1. Начало: 1 января 2014 года в 00:00 по киевскому времени.
 2. Окончание: 27 июня 2014 года в 09:00 по киевскому времени.

III. Розыгрыш и определение победителя:

 1. Розыгрыш и определение победителя будут проходить путем случайного компьютерного отбора среди зарегистрированных участников.
 2. Розыгрыш и определение победителя будут проходить с января по июль 2014 года ежемесячно – в последнюю пятницу каждого месяца.
 3. Каждый из участников имеет возможность принять участие в Акции и стать победителем в течение всего срока проведения Акции.
 4. Подарки направляются Редакцией победителям через УДППЗ «Укрпочта» или ООО «Новая Почта» на протяжении одного месяца с момента определения победителя.
 5. Результаты Акции будут опубликованы на сайте vobu.com.ua, а победители уведомлены лично по электронной почте и по телефону.
 6. В случае выявления нарушений любых условий в процессе розыгрыша и/или определения победителя Акции Редакция оставляет за собой право не награждать такого участника в соответствии с п.п. 1–6 р. I этих Условий.
 7. Более подробную информацию об условиях проведения Акции можно узнать по телефону: (044) 454-12-70.

Дякуємо, що прийняли участь у акціїДля підтвердження реєстрації, на Вашу електронну пошту було відправлено
листа з посиланням для активації. Будь ласка, відкрийте Вашу поштову скриньку та перейдіть за посиланням.

Зареєструватися для участі у конкурсі «Найкращі студентські вітання»

*Поля обов'язкові для заповнення.
Положення
акції